09.09.2017 у оквиру “Спортског лета 2017” одржана “Краулијада”

Дана 09.09.2017  године на затвореним пливачким базенима СЦ “Крушевац“ одржано је  традиционално  градско  такмичење у пливању краул техником на педесет метара под називом „краулијада“  као последњи овогодишњи спортски догађај у оквиру манифестације „Спортско лето 2017“ у организацији Спортског савеза града Крушевца и Пливачког клуба „Расина“.

На такмичењу је учествовало шездесетак такмичара у присуству стотинак гледалаца.Такмичари су се такмичили у осам узрастних категорија у мушкој и женској конкуренцији.

IMG_0040

IMG_0054

IMG_0035

Најуспешнијим такмичарима по категоријама подељене су дипломе и медаље а  победницима у апсолутној категорији у  женској  и мушкој конкуренцији  додељени су пехари.

Најуспешнији  такмичари  по категоријама били су:

I кетергорија  2008 годиште и млађи/е  најуспешнији су били:

А)женска конкуренција

IMG_0041

1.место Јовић Јана

2.местоПетровић Ивона

3.место Марјановић Јована

Б) мушка конкуренција

IMG_0042

1.место Миленовић Матеја

2.место Миладиновић Вељко

3.место Рајевић Павле

II категорија 2006 и 2007 годиште

А)мушка  конкуренција

  1. место Трајковић Никола
  2. место Васиљевић Лазар
  3. место Вукашин Косијер

III категорија 2004 и 2005 годиште

А) женска конкуренција

1.место Крстић Миња

2.Николић Анастасија

3.Зорана Ђурђевић

Б)мушка конкуренција

1.место Стевановић Марко

2.место Ваљаревић Ђорђе

3.место Радмановац Лука

IV категорија 2002 и 2003 годиште

А)женска конкуренција

IMG_0046

1.место Крстић Јања

2.место Лукић Тијана

3.место Ивковић Софија

Б)мушка конкуренција

1.место Марковић Димитрије

2.место Крстић Лазар

3.место Станишић Исидор

V  категорија 1999,2000 и 2001 годиште

А) женска конкуренција

1.место Секуловић Анђела

2.место Симоновић Данијела

3.место Груловић Невена

Б) мушка конкуренција

1.место Ванић Лазар

2.место Стругар Василије

3.место Данев Марко

VI категорија 1998 до 1987 годишта

мушка конкуренција

1.место Бановић Филип

2.место Андрија Лазаревић

3.место Стефан Савић

VII категорија 1986 и старији/е

IMG_0051

мушка конкуренција

1.место Младеновић Горан

2.место Тодоровић Младен

3.место Васиљевић Љубиша

VII апсолутна категорија ( по два најуспешнија такмичара из категорија (4,5,6,7 и 8)

А )женска конкуренција

1.место Крстић Миња

2.место Секуловић Анђела

3.место Симоновић Данијела

Б) мушка конкуренција

1.место Данев Марко

2.место Ванић Лазар

3.место Стругар Василије

Најуспешнијим такмичарима по категоријама подељене су дипломе и медаље а  победницима у апсолутној категорији у  женској  и мушкој конкуренцији  додељени су пехари.